Biokominek INFIRE INCYRCLE 2 SIDE WHITE dwustronny vis a vis
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
INFIRE – Polski Producent Biokominków na Etanol
INFIRE to polska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych biokominków na etanol. Każdy biokominek INFIRE powstaje z wysokogatunkowych materiałów, co przekłada się na trwałość, bezpieczeństwo użytkowania oraz unikalny, designerski wygląd. Bezdymne kominki INFIRE to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się naturalnym płomieniem, mimo że nie posiadają instalacji kominowej. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i dbałości o detale produkty marki INFIRE z powodzeniem zdobią mieszkania, apartamenty, hotele i biura.
Designerski Dwustronny Biokominek Podwieszany – INFIRE INCYRCLE 2 SIDE WHITE
Szukasz oryginalnego rozwiązania, które połączy nowoczesny design z funkcjonalnością? INFIRE INCYRCLE 2 SIDE to wyjątkowy, podwieszany biokominek dwustronny, który redefiniuje pojęcie domowego ognia. Montowany do sufitu, tworzy niezwykły efekt płomienia unoszącego się w powietrzu. Zaprojektowany z myślą o współczesnych aranżacjach, biokominek vis-a-vis oferuje widok ognia z dwóch stron, co czyni go idealnym rozwiązaniem do przestronnych i otwartych wnętrz. Lekkość formy idzie w parze z estetyką, a łatwa obsługa pozwala bezproblemowo cieszyć się atmosferą żywego ognia.
W standardzie znajduje się rura mocująca o długości 150 cm. Istnieje także możliwość wykonania tego elementu na indywidualne zamówienie, co pozwoli dopasować kominek do wymagań konkretnej przestrzeni.
Dla tych, którzy potrzebują większej elastyczności w aranżacji, dostępna jest również wersja dwustronna wolnostojąca INFIRE INCYRCLE STAND 2 SIDE.
Jakość Wykonania i Bezpieczeństwo w Każdym Detalu
INFIRE INCYRCLE 2 SIDE WHITE został wykonany z dbałością o najmniejsze detale z wysokogatunkowej stali polakierowanej proszkowo na kolor czarny. Nasz biokominek podwieszany posiada konstrukcję dwupłaszczową, wewnątrz której znajduje się izolacja. To innowacyjne rozwiązanie zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się obudowy i ewentualnemu poparzeniu.
Kolejnym zabezpieczeniem są dwie hartowane szyby o grubości 4 mm, osadzone w specjalnych mocowaniach, które chronią przed bezpośrednim kontaktem z gorącymi płomieniami. Dodatkowo, dzięki osłonięciu paleniska przed prądami powietrza w pomieszczeniu, szyby pomagają stabilizować płomienie, sprawiając, że są one proste i wyższe.
Jeszcze Więcej Bezpieczeństwa
Biokominek INCYRCLE 2 SIDE WHITE posiada system odpowietrzający, który zapobiega powstaniu nadmiernego ciśnienia pod palnikiem w przypadku ewentualnego przelania paliwa.
Dodatkowy zbiornik znajdujący się pod palnikiem zapobiega także wypłynięciu biopaliwa poza biokominek.
Palnik LONGFIRE 500 BLACK 1 L
Biokominek INFIRE INCYRCLE 2 SIDE WHITE posiada palnik LONGFIRE BLACK o długości 50 cm i pojemności 1 litra, z prostą linią ognia. Wewnątrz palnika znajduje się wypełnienie z włókna ceramicznego, które podnosi bezpieczeństwo użytkowania oraz wydłuża czas palenia. Do regulacji wysokości płomienia oraz jego całkowitego wygaszenia służy przesuwna listwa oraz specjalny uchwyt dołączony do biokominka. Zmniejszając szczelinę, z której wydobywa się płomień redukujemy dopływ tlenu, co z kolei powoduje zmniejszenie wysokości płomienia.
Kupuj od Najlepszych!
Posiadamy certyfikat PREMIUM DEALER marki INFIRE. Jesteśmy jednym z pierwszych dystrybutorów biokominków INFIRE a nasza współpraca trwa niemal od początku powstania tej firmy. Dzięki wieloletniej współpracy z producentem zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie znajomości produktów, a także ich bezpiecznego montażu. Zapraszamy do obejrzenia biokominków INFIRE w naszym salonie w Warszawie. Oferujemy pomoc na etapie sprzedaży oraz pełne wsparcie posprzedażowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj biokominka | do zawieszenia |
| Do użytku zewnętrznego | nie |
| Kolor dominujący | biały |
| Wizja ognia | vis a vis |
| Model biopalnika | 500 Longfire Black 1l |
| Liczba zastosowanych biopalników | jeden |
| Długość biopalnika | 50 cm |
| Kształt linii ognia | prosty |
| Sterowanie | manualne |
| Przybliżona szerokość całkowita | 70 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 218,7 cm |
| Materiał wykonania biopalnika | stal czarna |
| Materiał wykonania / wykończenie | stal lakierowana proszkowo na kolor biały półmat (możliwy dowolny kolor z palety RAL - za dopłatą) |
| Szyba ochronna | tak (wyposażenie standardowe) |
| Wbudowana izolacja | tak (wyposażenie standardowe) |
| Pojemność biopalnika | 1,0 l |
| Przybliżony czas palenia | ok. 1,5-2,5 godz. |
| Wypełnienie biopalnika | tak |
| Materiał wypełniający palenisko | włóknina ceramiczna |
| Waga | 41 kg |
| Zawartość opakowania | biokominek Infire Incyrcle 2 Side z palnikiem Longfire 500 Black 1l, 2l paliwa Infire, zapalniczka, uchwyt do regulacji i gaszenia płomienia, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Producent | Infire |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;