Biolampa Crater - Zone of Fire
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Biolampa Crater - Zone of Fire
Zone of Fire to dynamicznie rozwijająca się polska firma produkująca biolampy oraz biokominki. Przeszło 10-letnie doświadczenie w konstruowaniu oraz produkcji biokominków przekłada się na niezawodność, bezpieczeństwo oraz niepowtarzalny design. Biolampy Zone of Fire znakomicie wpasowują się w wystrój wnętrz, tarasów oraz w architekturę ogrodową. Wszystkie produkty Zone of Fire produkowane są z najlepszych jakościowo materiałów oraz ze szczególną dbałością o każdy detal.
Nowoczesny styl biolampy Zone of Fire CRATER pięknie zaprezentuje się również w każdym wnętrzu, takim jak np. salon, jadalnia, łazienka, sypialnia. Jej niewątpliwą zaletą jest pełna mobilność dzięki czemu biolampa CRATER sprawdzi się również w przestrzeniach zewnętrznych (ogród, taras, patio, altana, balkon). Szeroka podstawa gwarantuje bezpieczeństwo.
Ten rodzaj produktu znajduje również szerokie zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, takich jak kawiarnie, restauracje, kluby, hotele, oraz gabinety SPA.
Biolampa Crater jest wyposażona w nowoczesny palnik Round Fire o bardzo długim czasie palenia. Wysoki poziom bezpieczeństwa palnika zapewnia użycie odpowiednio dobranego rodzaju wkładu chłonnego, który dzięki właściwościom higroskopijnym doskonale zabezpiecza biopaliwo przed wylaniem się. Dodatkowymi cechami wkładu chłonnego jest równomierne absorbowanie płynu, jak również wydłużenie czasu palenia poprzez ograniczenie parowania bioetanolu, przy jednoczesnym zachowaniu okazałego i stabilnego płomienia. Poprzez zastosowanie elementu wygaszającego użytkownik biolampy może w każdym momencie zgasić płomień i zakończyć palenie.
Użycie dużego szklanego klosza cylindrycznego powoduje wzrost dynamiki ognia.
Do wyboru są również dwie pojemności biopaleniska, tj. 1,1 l lub 3,1 l.
Dane techniczne
| Rodzaj biokominka | biolampa |
| Do użytku zewnętrznego | tak |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Wizja ognia | 360 stopni |
| Model biopalnika | Round Fire o pojemności 1,1 l lub 3,1 l |
| Liczba zastosowanych biopalników | jeden |
| Kształt linii ognia | kształt koła |
| Przybliżona szerokość całkowita | 50 cm |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | Ø 450 mm, wys. 500 mm |
| Materiał wykonania biopalnika | stal czarna |
| Materiał wykonania / wykończenie | stal lakierowana proszkowo, szkło |
| Szyba ochronna | tak (wyposażenie standardowe) |
| Wbudowana izolacja | nie |
| Pojemność biopalnika | 1,1 l lub 3,1 l |
| Przybliżony czas palenia | do 3,5 h dla palnika 1,1 l; do 10 h dla palnika 3,1 l |
| Wypełnienie biopalnika | tak |
| Materiał wypełniający palenisko | włóknina |
| Waga | 19 kg |
| Zawartość opakowania | instrukcja obsługi, biolampa Crater, element wygaszający, 1 lub 3 litry wysokogatunkowego paliwa (w zależności od wersji), wygodna i estetyczna zapalarka z możliwością wielokrotnego napełniania gazem |
| Producent | Zone of Fire |
| Okres gwarancji | 2 lata |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;