Biopalenisko AFLAMO Palnik 80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aflamo to polska marka oferująca modne i nowoczesne biokominki, które charakteryzują się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym stylem. Produkty Aflamo doskonale pasują zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz podkreślając ich piękno.
Biopalenisko AFLAMO Palnik 80
Opis produktu:
- bezpieczny z certyfikatem TUV
- dopracowana konstrukcja zapewnia równomierne spalanie na całej szerokości
- wkład ceramiczny zmniejsza ryzyko rozlania biopaliwa
- wykonany ze stali nierdzewnej
- szerokość palnika 80 cm
- szerokość linii ognia 69,6 cm
- pojemność 1,24 litra
- czas palenia ok. 75 min
Wymiary:
- Długość: 80 cm
- Szerokość: 6 cm
- Wysokość: 5,2 cm
Biopaleniska AFLAMO posiadają certyfikat TUV. Daje ci to 100% bezpieczeństwa podczas użytkowania ich w domu. Ty cieszysz się pięknem płomienia, a my dbamy o Twoje bezpieczeństwo każdego dnia.
Dane techniczne
| Rodzaj biokominka | biopalnik |
| Do użytku zewnętrznego | nie |
| Kolor dominujący | srebrny (inox, chrom, aluminium) |
| Wizja ognia | 360 stopni |
| Model biopalnika | AFLAMO Palnik 80 |
| Liczba zastosowanych biopalników | jeden |
| Długość biopalnika | 80 cm |
| Kształt linii ognia | prosty |
| Przybliżona szerokość całkowita | 80 cm |
| Wymiary (szer. x wys. x gł.) | 800 x 60 x 52 mm |
| Materiał wykonania biopalnika | stal inox |
| Szyba ochronna | nie |
| Wbudowana izolacja | nie |
| Pojemność biopalnika | 1,2 l |
| Przybliżony czas palenia | ok. 75 min. |
| Wypełnienie biopalnika | tak |
| Materiał wypełniający palenisko | wkład ceramiczny |
| Producent | AFLAMO |
| Okres gwarancji | 2 lata |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;