DIMPLEX CAMPANA XHD orzech Kominek elektryczny portalowy
Cena regularna:
✔️ Kup ten produkt taniej z kodem KOMO
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kominek elektryczny DIMPLEX CAMPANA XHD orzech w obudowie portalowej
DIMPLEX CAMPANA to wolnostojący kominek elektryczny zaprojektowany na wzór klasycznego kominka portalowego na drewno. Model CAMPANA to udoskonalony następca znanego od lat kominka Dimplex Milano. Elegancka obudowa fornirowana drewnem w kolorze orzecha otacza wkład elektryczny Dimplex XHD 23" z efektem płomienia stworzonym w oparciu o technologię Optiflame®, która kreuje przestrzenny obraz uspokajających płomieni, migoczących delikatnie nad ceramicznymi polanami drewna.
Wolnostojący kominek elektryczny Dimplex Campana umożliwia zmianę koloru, jasności i prędkości płomienia, a także koloru podświetlenia dolnej części paleniska. Efekt płomieni w kominku elektrycznym Campana jest niezależny od trybu grzania, a więc można go wyłączyć i cieszyć się urokiem kominka także w upalne dni.
Jednostka grzewcza z termostatem pozwala na precyzyjne ustawienie pożądanej temperatury w zakresie 17-26°C (skok o 1°C), a wyłącznik czasowy ("sleep timer") z interwałem co 30 minut na zaprogramowanie czasu wyłączenia kominka.
Kominek elektryczny Campana łączy wygląd klasycznego kominka z wygodą nowoczesnych urządzeń elektrycznych. Nie wymaga trudnej instalacji, a jego uruchomienie następuje od razu po podłączeniu do zasilania.
Zobacz efekt płomienia we wkładzie elektrycznym Dimplex XHD
Zalety kominka elektrycznego Dimplex CAMPANA orzech
- Klasyczna obudowa z ozdobnymi żłobieniami fornirowana drewnem orzechowym.
- Technologia Optiflame® w połączeniu z zastosowaniem światła LED tworzy przestrzenny obraz płomienia i obniża koszt użytkowania efektu płomienia.
- Palenisko udekorowane polanami z ceramiki.
- Możliwość dostosowania koloru, jasności i częstotliwości migotania płomieni.
- Opcja zmiany podświetlenia paleniska na kolor niebieski, czerwony lub pomarańczowy.
- Efekt płomieni działa niezależnie od trybu grzania i nie generuje ciepła, dzięki czemu można cieszyć się urokiem kominka 365 dni w roku.
- Funkcja grzania z termowentylatorem o mocy 1,4 kW.
- Cyfrowy termostat umożliwiający regulację temperatury co 1°C, w zakresie 17-26°C.
- Wyłącznik czasowy z interwałem co 30 minut pozwala zaplanować wyłączenie kominka w czasie 0,5-8 godzin.
- Wygodna obsługa za pomocą pilota zdalnego sterowania lub elektronicznego panelu dotykowego ukrytego za ruchomą osłoną w górnej części obudowy wkładu
- Nie wymaga instalacji - wystarczy ustawić kominek w wybranym miejscu i podłączyć do gniazdka.
Opatentowany efekt płomieni Optiflame®
Zastosowana w tym urządzeniu technologia Optiflame® tworzy realistyczny, trójwymiarowy efekt ognia. To innowacyjne rozwiązanie, bazujące na obracających się lusterkach odbijających światło LED, kreuje przestrzenny obraz uspokajających płomieni, migoczących delikatnie nad podświetlonym paleniskiem z ceramiczną imitacją polan drewna.
Wkład elektryczny XHD znajdujący się w kominku CAMPANA umożliwia zmianę koloru, jasności i prędkości płomienia, a także koloru podświetlenia dolnej części paleniska (pomarańczowy, czerwony, niebieski).
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Kominek elektryczny DIMPLEX CAMPANA to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wyjątkowy klimat domowego ogniska bez konieczności martwienia się o bezpieczeństwo. W kominku zastosowano opatentowaną technologię Optiflame® zapewniającą pełen komfort użytkowania. Efekt płomienia w DIMPLEX CAMPANA tworzy kojącą zmysły imitację ognia, która nie wytwarza ciepła, gdyż powstaje dzięki odbiciu światła LED w obracających się lusterkach. Urządzenie nie produkuje dymu ani spalin i nie wydziela szkodliwych substancji do otoczenia.
Dimplex – Ekspert w dziedzinie kominków elektrycznych
Marka Dimplex od lat cieszy się uznaniem jako pionier wśród producentów kominków elektrycznych, oferując jedną z najbardziej zróżnicowanych stylistycznie ofert na rynku. Opracowane i opatentowane przez Dimplex efekty płomienia Optimyst®, Optiflame® i Opti-V®, wyróżniają się niezwykłym realizmem, przez co szybko stały się punktem odniesienia dla innych producentów urządzeń tej kategorii.
Kominki elektryczne Dimplex nie tylko doskonale uzupełniają aranżację wnętrz, ale także tworzą przytulny klimat, który doceniły miliony użytkowników na całym świecie – czyniąc z nich centralny element wystroju swoich domów, eleganckich pokojów hotelowych i restauracji.
Nowoczesne modele z serii ECO LED wyróżniają się wyjątkowo niskim poborem energii, co umożliwia codzienne korzystanie z urokliwego widoku płomieni bez obaw o wysokie rachunki za prąd.
Dane techniczne
| Typ kominka | ustawiany przy ścianie |
| Technologia efektu płomienia | LED |
| Przybliżona szerokość całkowita (z obudową) | 95 cm |
| Przybliżona szerokość wizji ognia | 50 cm |
| Kolor dominujący | orzech |
| Pilot zdalnego sterowania | tak |
| Funkcja grzania | tak |
| Typ kominka | kominek z obudową ustawiany przy ścianie |
| Efekt płomienia | Optiflame® |
| Model kominka elektrycznego | DIMPLEX CAMPANA orzech |
| Model wkładu elektrycznego | DIMPLEX wkład 23" XHD |
| Widok na palenisko | 1-stronny |
| Kolor / wykończenie | orzech |
| Dekoracja paleniska | płonące polana LED |
| Szerokość | 93,2 cm |
| Wysokość | 93,1 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Wymiary paleniska (szer. x wys.) | 52 x 42 cm |
| Funkcja grzewcza | tak |
| Termostat | tak |
| Pilot | tak |
| Dodatkowe sterowanie na obudowie | regulacja płomienia i efektów kolorystycznych |
| Podświetlenie | LED |
| Efekty dźwiękowe | nie |
| Efekty kolorystyczne | opcja podświetlenia płomieni w kolorze niebieskim, czerwonym lub pomarańczowym |
| Grzanie, moc w trybie 1 | 1400 W |
| Zużycie energii przez efekty optyczne | 7 W |
| Napięcie | 230 V/50Hz |
| Waga | 38 kg |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Okres gwarancji | 2 lata |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;