DIMPLEX MAPLETON 80 Optimyst Kominek elektryczny trójstronny
Cena regularna:
✔️ Kup ten produkt taniej z kodem KOMO
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DIMPLEX MAPLETON 80 - żeliwny piecyk elektryczny Optimyst® z efektem ognia 3D
DIMPLEX MAPLETON 80 to kompaktowy kominek elektryczny zaprojektowany na wzór tradycyjnego piecyka na drewno. Szukasz kominka elektrycznego, który wygląda jak prawdziwy piec opalany drewnem, ale nie wymaga komina, drewna ani skomplikowanej instalacji? Dimplex Mapleton 80 to wyjątkowy elektryczny piec wolnostojący z technologią Optimyst®, która tworzy niezwykle realistyczny efekt płomienia 3D z wykorzystaniem zimnej pary wodnej i podświetlenia LED. Dzięki trójstronnemu przeszkleniu ogień prezentuje się spektakularnie z każdej perspektywy, a subtelny dźwięk trzaskającego drewna buduje niepowtarzalny klimat domowego ciepła.
Dimplex Mapleton 80 zachwyca klasycznym wyglądem żeliwnego piecyka, a jednocześnie oferuje komfort nowoczesnego ogrzewania elektrycznego. Aby jeszcze bardziej zwiększyć realizm można dokupić żeliwny kołnierz ułatwiający symulację klasycznego podłączenia kominowego.
Elektryczny kominek wolnostojący MAPLETON 80 to idealny wybór do salonu, apartamentu, sypialni, domku letniskowego lub eleganckiego wnętrza w stylu loftowym, rustykalnym czy skandynawskim.
Zobacz kominek Dimplex Mapleton 80 na filmie
Zalety kominka elektrycznego Dimplex MAPLETON 80
- Technologia Optimyst®, która tworzy realistyczny, trójwymiarowy efekt płomienia wykorzystując zimną parę wodną.
- Trójstronny widok ognia dzięki szybom bocznym.
- Trwała żeliwna obudowa o ponadczasowym charakterze.
- 6-stopniowa regulacja intensywności płomienia.
- Odgłos trzaskających polan z regulacją głośności oraz możliwością wyłączenia dźwięku dla jeszcze większej autentyczności.
- Funkcja grzania z dwupoziomową regulacją mocy (1 i 2 kW) zapewniona przez wydajny termowentylator.
- Łatwy dostęp do zbiornika na wodę umieszczonego za żeliwnymi drzwiczkami.
- Napełniony zbiornik na wodę zapewnia bezobsługową pracę urządzenia przez 8-12 godzin.
- Efekt płomienia nie generuje ciepła, dzięki czemu można korzystać z uroku ognia płonącego w kominku także z upalne dni.
- Otwierane drzwiczki dodają piecykowi jeszcze więcej realizmu.
- Wygodna obsługa za pomocą pilota zdalnego sterowania.
- 7-dniowy harmonogram czasowy - umożliwia zaplanowanie włączania i wyłączania produktu w określonych godzinach. Dla każdego dnia tygodnia dostępne są cztery przedziały czasowe.
- Tryb ochrony przed zamarzaniem - powoduje uruchomienie kominka, gdy temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej 7ºC.
- Dodatkowa możliwość sterowania za pomocą przycisków umieszczonych za drzwiczkami kominka.
- Nie wymaga instalacji - wystarczy ustawić piecyk w wybranym miejscu i podłączyć do gniazdka.
- Opcjonalny kołnierz kominowy umożliwia montaż dekoracyjnej rury (opcja dodatkowo płatna).
Najbardziej naturalny efekt płomieni Optimyst®
Zastosowana w tym urządzeniu technologia Optimyst® tworzy realistyczny, trójwymiarowy efekt ognia i unoszącej się mgły, który do złudzenia przypomina prawdziwe płomienie. To innowacyjne rozwiązanie bazujące na ultradźwiękach generujących delikatną parę wodną, odpowiednio oświetloną w taki sposób, aby uzyskać efekt płomieni oraz dymu.
Kominki elektryczne Optimyst® łączą autentyczny wygląd klasycznych kominków z wygodą nowoczesnych urządzeń elektrycznych. Nie wymagają trudnej instalacji, a ich uruchomienie następuje od razu po podłączeniu do zasilania.
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Piecyk elektryczny DIMPLEX MAPLETON to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wyjątkowy klimat domowego ogniska bez konieczności martwienia się o bezpieczeństwo. Jedną z największych zalet tego modelu jest innowacyjna technologia zapewniająca pełen komfort użytkowania. Efekt płomienia w kominku DIMPLEX tworzy niezwykle realistyczną imitację ognia, lecz nie wytwarza ciepła, ponieważ powstaje dzięki połączeniu delikatnej mgły wodnej podświetlonej przez diody LED. Dzięki temu można bezpiecznie dotknąć "płomieni" bez ryzyka oparzeń. Co więcej, urządzenie nie produkuje dymu ani spalin i nie wydziela szkodliwych substancji do otoczenia.
Dimplex – Ekspert w dziedzinie kominków elektrycznych
Marka Dimplex od lat cieszy się uznaniem jako pionier wśród producentów kominków elektrycznych, oferując jedną z najbardziej zróżnicowanych stylistycznie ofert na rynku. Opracowane i opatentowane przez Dimplex efekty płomienia Optimyst®, Optiflame® i Opti-V®, wyróżniają się niezwykłym realizmem, przez co szybko stały się punktem odniesienia dla innych producentów urządzeń tej kategorii.
Kominki elektryczne Dimplex nie tylko doskonale uzupełniają aranżację wnętrz, ale także tworzą przytulny klimat, który doceniły miliony użytkowników na całym świecie – czyniąc z nich centralny element wystroju swoich domów, eleganckich pokojów hotelowych i restauracji.
Nowoczesne modele z serii ECO LED wyróżniają się wyjątkowo niskim poborem energii, co umożliwia codzienne korzystanie z urokliwego widoku płomieni bez obaw o wysokie rachunki za prąd.
Dane techniczne
| Typ kominka | wolnostojący |
| Technologia efektu płomienia | Optimyst 3D (para wodna) |
| Przybliżona szerokość całkowita (z obudową) | 45 cm |
| Przybliżona szerokość wizji ognia | 40 cm |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pilot zdalnego sterowania | tak |
| Funkcja grzania | tak |
| Typ kominka | kominek wolnostojący |
| Efekt płomienia | Optimyst® |
| Widok na palenisko | 3-stronny |
| Kolor / wykończenie | obudowa z żeliwa |
| Dekoracja paleniska | płonące polana |
| Szerokość | 46,3 cm |
| Wysokość | 76,4 cm |
| Głębokość | 44,2 cm |
| Funkcja grzewcza | tak |
| Termostat | tak |
| Pilot | tak |
| Aplikacja mobilna | nie |
| Dodatkowe sterowanie na obudowie | tak |
| Podświetlenie | LED |
| Efekty dźwiękowe | tak |
| Efekty kolorystyczne | nie |
| Grzanie, moc w trybie 1 | 1000 W |
| Grzanie, moc w trybie 2 | 2000 W |
| Zużycie energii przez efekty optyczne | 125 W |
| Napięcie | 230 V/50Hz |
| Waga | 52,5 kg |
| Opcje dodatkowe | kołnierz kominowy |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Zużycie wody | pełen pojemnik starcza na 9-12 godzin pracy |
| Okres gwarancji | 2 lata |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;