Aparat nawiewny turbina DARCO ANeco1-II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Aparat nawiewny DARCO ANeco1-II generacji jest stosowany do budowy energooszczędnych instalacji dystrybucji gorącego powietrza z kominka.
Został on wyposażony w energooszczędny komutowany silnik EC najnowszej generacji, który gwarantuje mniejsze (nawet o 50%) zużycie energii elektrycznej w stosunku do standardowego silnika AC. Silnik z elektroniczną komutacją, zapewnia także cichszą pracę.
Aparat należy zamontować w miejscu łatwo dostępnym, w którym będzie zapewniony dopływ powietrza niezbędny dla odpowiedniej wentylacji silnika.
Konstrukcja aparatu nawiewnego ANeco II generacji pozwala na zmianę położenia króćca wylotowego, dzięki możliwości montażu w 16 różnych pozycjach, w tym w pozycji wiszącej.
Uwaga
W standardowym wyposażeniu aparatu nawiewnego Darco ANeco1 II generacji brak regulatora obrotów oraz termostatu. Aby zapewnić poprawne działanie urządzenia wymagane jest zastosowanie regulatora oraz sondy dedykowanych dla tego modelu aparatu nawiewnego.
Aparat nawiewny DARCO ANeco II posiada dodatkowy moduł i wbudowany zasilacz, które umożliwiają:
- sterowanie za pomocą dowolnego regulatora DARCO z serii ERO
- bezpośrednie zasilanie regulatora, tzn. nie wymaga stosowania zasilacza zewnętrznego
- bezpośrednie podłączenie zewnętrznego termostatu.
Ostrzeżenia
- Nie wolno montować aparatu w okapie kominka!
- Zabrania się zabudowywania aparatu nawiewnego materiałami izolacyjnymi (komora przepływowa aparatu jest fabrycznie izolowana)!
- Nie wolno montować aparatu w pomieszczeniach o znacznej wilgotności oraz w miejscach narażonych na zalanie wodą.
Dane techniczne
| Rodzaj elementu | aparat nawiewny |
| Przeznaczenie | wentylacja nawiewno-wywiewna, ogrzewanie powietrzne |
| Średnica wylotu | ø125 mm |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Wymiary | według schematu |
| Moc nominalna | 30 W |
| Prąd maksymalny | 0,7 A |
| Napięcie zasilania | 230 V / 50 Hz |
| Wydajność maksymalna | 340 m³/h |
| Max. temperatura otoczenia | 40°C |
| Max. temperatura tłoczonego powietrza | 150°C |
| Max. ciśnienie tłoczonego powietrza | 150 Pa |
| Ciśnienie akustyczne | 65 dB |
| Klasa ochrony IP | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;