Bypass BAN2 z filtrem metalowym do AN2 (I i II generacji)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bypass termostatyczny DARCO BAN2-II z filtrem metalowym przygotowuje powietrze wpływające do aparatu nawiewnego DARCO AN2 I i II generacji. Jego kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe połączenie z aparatem nawiewnym, tworząc zestaw usprawniający pracę kominka.
W naszej ofercie dostępny jest także gotowy zestaw BANAN2, składający się z bypassu BAN2-II i aparatu nawiewnego AN2-II.
Bypass DARCO BAN2 pełni następujące funkcje:
- Zabezpiecza aparat nawiewny AN-II przed przegrzaniem - ogranicza temperaturę gorącego powietrza płynącego z kominka poprzez zassanie chłodnego powietrza z otoczenia lub pomieszczenia, do którego doprowadzona jest rura wylotowa bypassu.
- Zastosowany zawór zwrotny odcina dopływ gorącego powietrza do niepracującego aparatu nawiewnego (np. z powodu braku prądu) i kieruje to powietrze do pomieszczenia, z którego zasysane jest chłodne powietrze.
- Filtruje gorące powietrze, tym samym podnosząc sprawność systemu ogrzewania kominowego.
Zobacz film instruktażowy, jak połączyć aparat nawiewny DARCO AN z bypassem.
Dane techniczne
| Rodzaj elementu | bypass |
| Przeznaczenie | ogrzewanie powietrzne |
| Średnica wylotu | ø150 mm |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Wymiary | 340 x 281 x 375 mm |
| Waga | 4 kg |
| Napięcie zasilania | 230 V / 50 Hz |
| Max. temperatura otoczenia | 40°C |
| Max. temperatura tłoczonego powietrza | 180°C |
| Klasa ochrony IP | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;