Czerpnia powietrza RAINSTOP CZNP125-ML.CZ-RS (czarna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czerpnia powietrza DARCO RAINSTOP CZNP125-ML.CZ-RS zabezpiecza wylot lub wlot kanałów wentylacyjnych.
Czerpnia posiada siatkę zabezpieczającą przed przedostaniem się do przewodu zanieczyszczeń lub drobnych gryzoni, a odkręcane czoło umożliwia dostęp do wewnętrznej części czerpni.
Produkt może być stosowany na zewnątrz budynku, gdyż jest wykonany z nierdzewnej blachy chromoniklowej. Czoło zewnętrzne czerpni zostało polakierowane proszkowo na kolor czarny. W ofercie dostępne są także czerpnie z serii RAINSTOP z czołem polakierowanym proszkowo na kolor biały (CZNP-ML.B-RS) oraz z czołem chromoniklowym (CZNP-CH-RS).
Zastosowany materiał zapewnia odporność na temperaturę do 250ºC.
Czerpnia okrągła DARCO RAINSTOP CZNP-ML.CZ-RS jest dostępna dla kanałów o średnicach: ø 100, 125 i 150 mm.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | czerpnia |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja |
| Materiał | blacha chromoniklowa |
| Sposób wykończenia | czarny lakier proszkowy |
| Kolor | czarny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica / przekrój | ø125 mm |
| Wymiar zewn. czoła | 197 x 197 mm |
| Długość | 141,7 mm |
| Waga | 0,8 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;