Czwórnik okrągły CZO160/90-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czwórnik okrągły DARCO CZO/90-OC umożliwia przejście z kanału głównego do dwóch bocznych odnóg systemu dystrybucji gorącego powietrza lub wentylacji pod kątem 90º. Jego konstrukcja zapewnia równomierny przepływ powietrza do wszystkich gałęzi systemu.
Czwórnik został wykonany z blachy ocynkowanej i jest odporny na temperaturę do 250ºC.
Uwaga!
Czwórnika DARCO CZO/90-OC nie wolno stosować w przypadku kotłów opalanych ekogroszkiem, węglem, drewnem, gazem i olejem opałowym.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | czwórnik |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica dolotu | ø160 mm |
| Średnica wylotu | ø160 mm |
| Liczba wylotów | 3 x ø160 mm |
| Kąt | 90º |
| Waga | 0,63 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;