Elektroniczny Regulator Obrotów ERO-32MS-0 do TH,THP (wersja na szynę TS-35)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regulator DARCO ERO-32MS-0 służy do sterowania prędkością obrotową urządzeń produkowanych przez firmę DARCO Sp. z o.o. oraz jako regulowane źródło napięcia stałego ogólnego zastosowania. Obudowa sterownika jest przystosowana do montażu na szynie TS-35 (DIN-3).
Zastosowanie ERO-32MS-0 dla urządzeń DARCO
- Aparaty Nawiewne AN1/2/3-II, ANeco1/2/3-II
- Generatory Ciągu Kominowego GCKV150/200
- Turbowenty Hybrydowe TH150-T, TH150/200, THP200/250/300/350/400/500.
W przypadku Turbowentów, regulator obrotów pozwala utrzymywać ich wydajność na stałym poziomie niezależnie od warunków atmosferycznych i z tego względu konieczne jest wyposażenie każdej nasady w osobny regulator obrotów.
Inne zastosowanie regulatora ERO-32MS-0
Regulator ERO-32MS-0 może służyć nie tylko jako sterownik prędkości obrotowej urządzeń produkowanych przez firmę DARCO Sp. z o.o., ale także jako regulowane źródło napięcia 0-5 V DC oraz 0-10 V DC ogólnego zastosowania.
Sygnalizacja świetlna
Diody LED w kolorze zielonym, czerwonym i żółtym sygnalizują;
- typ wybranego urządzenia
- aktualnie realizowaną funkcję
- stan pracy uruchomionego i poprawnie działającego regulatora
- nieprawidłowe ustawienia przełączników kodujących
- nieprawidłowe poziomy napięć zasilających
- inne przyczyny nieprawidłowego działania.
Wskazówki dotyczące montażu
- Nie wolno montować urządzenia w miejscach, gdzie mogą występować wysokie temperatury (powyżej 60°C).
- Nie wolno montować urządzenia w miejscach o dużej, nienaturalnej wilgotności oraz narażonych na zalanie wodą.
- Nie wolno montować urządzenia w pomieszczeniach, w których znajdują się substancje łatwopalne.
Dane techniczne
| Sposób regulacji | ręczny |
| Rodzaj elementu | regulator |
| Sposób montażu | na szynie TS-35 |
| Przeznaczenie | aparaty nawiewne AN-II i ANeco-II, generatory ciągu kominowego GCKV, turbowenty hybrydowe |
| Moc nominalna | 0,6 W |
| Napięcie zasilania | 20-24 V |
| Max. temperatura otoczenia | 60°C |
| Waga | 0,48 kg |
| Klasa ochrony IP | IP40 |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;