Elektroniczny Regulator Obrotów ERO-32WS-0 do TH,THP (Wi-Fi) (wersja na szynę TS-35)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regulator prędkości obrotowej DARCO ERO-WS-0 został wyposażony w moduł WI-FI, który umożliwia zdalną regulację prędkości obrotowej wybranych urządzeń produkowanych przez firmę DARCO Sp. z o.o. Stanowi on wersję pośrednią pomiędzy sterownikami automatycznymi i manualnymi.
Zastosowanie ERO-WS-0 dla urządzeń DARCO
- Aparaty Nawiewne: AN1-II, AN2-II, AN3-II, ANeco1-II, ANeco2-II, ANeco3-II
- Generatory Ciągu Kominowego: GCKV150, GCKV200
- Turbowenty Hybrydowe: TH150-T, TH150/200, THP200/250/300/350/400/500.
Sterownik prędkości obrotowej ERO-32WS-0 może służyć także jako regulowane źródło napięcia 0-5 V DC / 0-10 V DC ogólnego zastosowania. Urządzenie współpracuje ponadto z systemem inteligentnego budynku firmy Blebox.
Obudowa sterownika przeznaczona jest do montażu na szynie TS-35 (DIN-3).
Tryby działania
Regulator obrotów ERO-32WS-0 posiada dwa tryby;
- Stały – prędkość sterowanego urządzenia stała
- Strefowy – prędkość sterowanego urządzenia jest zgodna z określonym harmonogramem zdefiniowanym przez użytkownika.
Wygodna obsługa
Sterownik można obsługiwać za pośrednictwem przeglądarki internetowej na komputerze bądź lub przy pomocy smartfona z systemem operacyjnym Android (aplikacja wBox dostępna w Sklep Play) lub iOs (aplikacja wBox dostępna w App Store). Zmiany prędkości obrotowej sterowanego urządzenia lub wielkości zadanego napięcia, dokonuje się za pomocą suwaka w aplikacji. Jego przesunięcie w dolne skrajne położenie powoduje przejście regulatora w tryb uśpienia.
Sygnalizacja świetlna
Diody LED w kolorze zielonym, czerwonym i żółtym sygnalizują;
- procedurę startową potwierdzającą typ wybranego urządzenia lub realizowaną funkcję
- stan pracy uruchomionego i poprawnie działającego regulatora
- nieprawidłowe ustawienia przełączników kodujących
- nieprawidłowe poziomy napięć zasilających
- inne przyczyny nieprawidłowego działania.
Ostrzeżenia dotyczące montażu
- Nie wolno montować urządzenia w miejscach, gdzie mogą występować wysokie temperatury (powyżej 40°C).
- Nie wolno montować urządzenia w miejscach o dużej, nienaturalnej wilgotności oraz narażonych na zalanie wodą.
- Nie wolno montować urządzenia w pomieszczeniach, w których znajdują się substancje łatwopalne.
Więcej wskazówek i ostrzeżeń znajduje się w instrukcji montażu i obsługi dostarczanej wraz z urządzeniem.
Dane techniczne
| Sposób regulacji | WiFi |
| Rodzaj elementu | regulator |
| Sposób montażu | na szynie TS-35 |
| Przeznaczenie | aparaty nawiewne AN-II i ANeco-II, generatory ciągu kominowego GCKV, turbowenty hybrydowe |
| Moc nominalna | 1 W |
| Prąd maksymalny | 50 mA |
| Napięcie zasilania | 20-24 V |
| Max. temperatura otoczenia | 40°C |
| Waga | 0,56 kg |
| Klasa ochrony IP | IP40 |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;