Kanał prostokątny KP200x90/1000-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kanał prostokątny DARCO KP-OC jest podstawowym elementem systemu wentylacyjnego jak również systemu dystrybucji gorącego powietrza z kominka.
Kanały prostokątne KP-OC są wykonane z blachy ocynkowanej odpornej na temperaturę do 250ºC. Montuje się je zwykle w wylewkach lub sufitach podwieszanych, a poszczególne elementy łączy ze sobą za pomocą złączek wewnętrznych ZWP, a następnie przytwierdza blachowkrętami.
Wszelkie załamania, przejścia czy rozgałęzienia wykonywane są za pomocą odpowiednich kształtek.
Układy oparte na kształtkach prostokątnych DARCO wymagają izolacji wełną mineralną w postaci maty, płyt lub za pomocą rękawów izolowanych. Izolacja kanałów ogranicza straty cieplne i dodatkowo tłumi szumy w instalacji.
Film instruktażowy - Izolacja prostokątnych kanałów do dystrybucji gorącego powietrza
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek prostokątnych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | kanał prostokątny |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica / przekrój | 200 x 90 mm |
| Długość | 1000 mm |
| Waga | 2,18 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;