Kanał prostokątny składany KPS200x90/500-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kanał prostokątny składany DARCO KPS-OC jest wykorzystywany w systemach wentylacji oraz do budowy systemu dystrybucji gorącego powietrza.
Produkt został wykonany z blachy ocynkowanej i jest odporny na temperaturę do 250ºC.
Przy złożeniu kanał wymaga doszczelnienia taśmą aluminiową lub silikonem.
Przy złożeniu "na mijankę" nie wymaga stosowania złączek.
W ofercie dostępne są trzy przekroje kanału KPS (150x50, 200x50 i 200x90 mm), a każdy w trzech różnych długościach (50, 100 i 200 cm).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek prostokątnych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | kanał prostokątny |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica / przekrój | 200 x 90 mm |
| Długość | 500 mm |
| Waga | 1,18 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;