Kształtka L - KLP150X50/KRL4-OC (K4) z wylotem prostokątnym
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kształtka prostokątna L DARCO KLP-OC z wylotem prostokątnym stanowi przejście z kanału prostokątnego na kratkę wentylacyjną. Wylot kształtki KLP jest dopasowany do kratki osłonowej z żaluzją DARCO K1, K2, K3, KRL1, KRL2, KRL3, KRL14.
Element jest wykorzystywany w systemach dystrybucji gorącego powietrza z kominka i systemach wentylacji.
Kształtka DARCO KLP-OC została wykonana z blachy ocynkowanej i jest odporna na temperaturę do 250ºC.
W ofercie dostępne są kształtki do kanałów o przekroju 150x50, 200x50 i 200x90 mm z wylotami o różnych wymiarach (patrz schemat).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek prostokątnych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | kształtka L |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica dolotu | 150 x 50 mm |
| Średnica wylotu | 165 x 300 mm |
| Waga | 0,5 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;