Redukcja niesymetryczna RDSS180/250x50-OC-NS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Redukcja niesymetryczna DARCO RDSS-OC-NS pozwala na przejście z systemu kształtek okrągłych na prostokątne z równoczesnym przesunięciem w osi.
Element jest stosowany w systemach wentylacji oraz dystrybucji gorącego powietrza z kominka (DGP).
Redukcja RDSS-OC-NS została wykonana z blachy ocynkowanej o grubości 1 mm i jest odporna na temperaturę do 250ºC.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek prostokątnych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | redukcja |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica dolotu | Ø 180 mm |
| Średnica wylotu | 250 x 50 mm |
| Waga | 0,54 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;