Redukcja niesymetryczna RDSS200x90/200x50-OC-NS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Redukcja niesymetryczna prostokątna DARCO RDSS-OC-NS z prostokąta na prostokąt jest stosowana w systemach wentylacji oraz dystrybucji gorącego powietrza z kominka (DGP), kiedy konieczne jest przejście z jednego wymiaru kanału na drugi. Zmiana przekroju z większego na mniejszy powoduje większe sprężenie powietrza.
W ofercie dostępnych jest sześć wariantów rozmiarowych redukcji prostokątnej niesymetrycznej DARCO RDSS-OC-NS;
- 150x50 na 200x90 mm
- 150x50 na 200x50 mm
- 150x50 na 250x50 mm
- 200x50 na 250x50 mm
- 200x90 na 200x50 mm
- 200x90 na 250x50 mm
Element został wykonany z blachy ocynkowanej odpornej na temperaturę do 250ºC.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek prostokątnych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | redukcja |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica dolotu | 200 x 90 mm |
| Średnica wylotu | 200 x 50 mm |
| Waga | 0,40 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;