Rozeta ROZ120-CH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozeta maskująca DARCO ROZ-CH to element dekoracyjny służący do zasłonięcia miejsca wejścia przewodu wentylacyjnego w ścianę.
Rozetę wykonano z całości kwasoodpornej blachy chromowej H17, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych oraz temperaturę do 450ºC. Stal nierdzewna chromowa H17 ma dobre właściwości antykorozyjne, a ponadto charakteryzuje się dużą odpornością na działanie wilgoci oraz kwasów o niewielkim stężeniu.
Średnica wewnętrzna rozety jest ok. 6mm większa od standardowego wymiaru rury (czyli rura wchodzi w rozetę). Specjalne tłoczenia wewnątrz kształtki zapewniają stabilne utrzymanie kanału, a zagięty do wewnątrz rant sprawia, że kołnierz przylega równo do ściany.
W ofercie dostępne są także rozety DARCO polakierowane proszkowo na kolor biały (ROZ-ML.B) i czarny (ROZ-ML.CZ) oraz z blachy ocynkowanej (ROZ-OC).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | pozostałe |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja |
| Materiał | blacha chromowa H17 |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 450ºC |
| Średnica / przekrój | ø120 mm |
| Wymiar zewn. czoła | ø207 mm |
| Długość | 60 mm |
| Waga | 0,18 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;