Rozeta ROZ125-ML.B (biała - RAL 9003)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozeta maskująca DARCO ROZ-ML.B to element dekoracyjny służący do zasłonięcia miejsca wejścia przewodu wentylacyjnego w ścianę.
Rozeta jest wykonana z blachy stalowej, a jej kołnierz został polakierowany proszkowo na kolor biały (RAL 9003). Jest ona odporna na temperaturę do 180ºC.
Średnica wewnętrzna rozety jest ok. 6mm większa od standardowego wymiaru rury (czyli rura wchodzi w rozetę). Specjalne tłoczenia wewnątrz kształtki zapewniają stabilne utrzymanie kanału, a zagięty do wewnątrz rant sprawia, że kołnierz przylega równo do ściany.
W ofercie dostępne są także rozety DARCO polakierowane proszkowo na kolor czarny (ROZ-ML.CZ) oraz rozety wykonane z blachy chromowej (ROZ-CH) i blachy ocynkowanej (ROZ-OC).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | pozostałe |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja |
| Materiał | blacha stalowa |
| Sposób wykończenia | biały lakier proszkowy (RAL 9003) |
| Kolor | biały |
| Max. temperatura pracy | 180ºC |
| Średnica / przekrój | ø125 mm |
| Wymiar zewn. czoła | ø212 mm |
| Długość | 60 mm |
| Waga | 0,18 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;