Rozeta ROZ135-ML.B (biała - RAL 9003)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | pozostałe |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja |
| Materiał | blacha stalowa |
| Sposób wykończenia | biały lakier proszkowy (RAL 9003) |
| Kolor | biały |
| Max. temperatura pracy | 180ºC |
| Średnica / przekrój | ø135 mm |
| Wymiar zewn. czoła | ø222 mm |
| Długość | 60 mm |
| Waga | 0,20 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;