Rozeta ROZ160-ML.CZ (czarna - RAL 9005)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozeta maskująca DARCO ROZ-ML.CZ to element dekoracyjny służący do zasłonięcia miejsca wejścia przewodu wentylacyjnego w ścianę.
Rozeta jest wykonana z blachy stalowej, a jej kołnierz został polakierowany proszkowo na kolor czarny (RAL 9005). Jest ona odporna na temperaturę do 180ºC.
Średnica wewnętrzna rozety jest ok. 6mm większa od standardowego wymiaru rury (czyli rura wchodzi w rozetę). Specjalne tłoczenia wewnątrz kształtki zapewniają stabilne utrzymanie kanału, a zagięty do wewnątrz rant sprawia, że kołnierz przylega równo do ściany.
W ofercie dostępne są także rozety DARCO polakierowane proszkowo na kolor biały (ROZ-ML.B) oraz rozety wykonane z blachy chromowej (ROZ-CH) i blachy ocynkowanej (ROZ-OC).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | pozostałe |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja |
| Materiał | blacha stalowa |
| Sposób wykończenia | czarny lakier proszkowy (RAL 9005) |
| Kolor | czarny |
| Max. temperatura pracy | 180ºC |
| Średnica / przekrój | ø160 mm |
| Wymiar zewn. czoła | ø257 mm |
| Długość | 60 mm |
| Waga | 0,25 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;