Rura elastyczna REPI-080/0,75-ML-CZ - spiro z izolacją CZARNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rura elastyczna aluminiowa z izolacją DARCO REPI-ML jest stosowana w systemach wentylacji oraz w celu doprowadzania świeżego powietrza do wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego.
Rura REPI-ML-CZ została wykonana z taśmy aluminiowej i polakierowana proszkowo na kolor czarny mat.
Ze względów logistycznych rura jest dostarczana w formie ściśniętej. Aby uzyskać pożądaną długość (max do 75 cm) po wyjęciu z opakowania należy ją rozciągnąć.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | rura elastyczna (spiro) |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, doprowadzenie świeżego powietrza |
| Materiał | taśma aluminiowa |
| Sposób wykończenia | czarny lakier proszkowy |
| Kolor | czarny |
| Średnica wewnętrzna | ø 80 mm |
| Średnica zewnętrzna | ø 118 mm |
| Długość | 75 cm |
| Waga | 0,48 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;