Rura elastyczna RESD 125 (opk. 5 mb) z izolacją alum.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rury elastyczne DARCO RESD-AL to najczęściej stosowane przewody wykorzystywane do rozprowadzenia gorącego powietrza z kominka. Są one wykonane z aluminium oraz zaizolowane specjalną wełną o odporności temperaturowej do 250°C. Izolacja zapewnia minimalizację strat cieplnych.
Rura elastyczna DARCO RESD-AL w bardzo łatwy sposób łączy się z aparatem nawiewnym oraz kształtkami wentylacyjnymi. Poszczególne elementy łączymy ze sobą za pomocą złączek ZWS i opasek OPS oraz uszczelniamy taśmą aluminiową.
Aby ułatwić transport i składowanie produktu, odcinek rury o długości 5mb został ściśnięty do 0,8 m. W celu uzyskania docelowej długości rury, po wyjęciu z opakowania, należy ją po prostu rozciągnąć.
W ofercie dostępny jest także odcinek o długości 10mb.
UWAGA!
Nie należy stosować rury izolowanej RESD-AL bezpośrednio w okapie kominka lecz dopiero w komorze dekompresyjnej.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | rura elastyczna (spiro) |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | folia aluminiowa, wełna mineralna |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica wewnętrzna | ø 127 mm |
| Średnica zewnętrzna | ø 177 mm |
| Długość | 5 mb |
| Waga | 3,40 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;