Rura elastyczna RESF 130-AL (odc 2,7 mb) spiro aluminiowe "DARCO FLEX"
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rura aluminiowa SPIRO DARCO FLEX-RESF, dzięki swej elastyczności i odporności na temperatury do 200°C sprawdzi się w systemach wentylacji, klimatyzacji oraz rekuperacji.
Aby ułatwić transport i składowanie produktu, odcinek rury o długości 2,7 m jest dostarczany w formie skompresowanej do 1 m.
W ofercie jest dostępna jest także rura RESF-FLEX o długości 5 mb.
UWAGA!
Rura NIE nadaje się do odprowadzania spalin z piecyków gazowych i olejowych!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | rura elastyczna (spiro) |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, klimatyzacja, rekuperacja |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 200ºC |
| Średnica wewnętrzna | ø 130 mm |
| Średnica zewnętrzna | ø 137 mm |
| Długość | 2,7 mb |
| Waga | 0,60 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;