Skrzynka filtrująca nieizolowana SFS250/FM-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka filtracyjna nieizolowana DARCO SFS/FM-OC jest stosowana w systemach dystrybucji gorącego powietrza z kominka (DGP) i systemach wentylacji mechanicznej. Jej zadaniem jest oczyszczanie powietrza z drobnych zanieczyszczeń.
Skrzynka filtracyjna DARCO SFS/FM-OC posiada wymienny metalowy wkład filtrujący, który składa się z kilku warstw siatki ocynkowanej, zapobiegającej przedostawaniu się zanieczyszczeń w głąb systemu. Wkład filtrujący należy regularnie czyścić lub wymieniać, ponieważ brak bieżącej obsługi może wpłynąć negatywnie na wydajność całego systemu. W celu oczyszczenia filtra należy go wyjąć ze skrzynki, a następnie przedmuchać silnym strumieniem powietrza lub umyć pod bieżącą wodą.
Skrzynkę filtracyjną należy zamontować przed aparatem nawiewnym, aby przez turbinę przepływało oczyszczone powietrze. To pozwoli przedłużyć żywotność oraz utrzymać wydajność aparatu nawiewnego, a także zwiększy komfort mieszkańców, którzy będą mogli oddychać czystym powietrzem.
Skrzynka została wykonana z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm i jest odporna na temperaturę do 250ºC.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | pozostałe |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana 0,5 mm, filtr metalowy |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica dolotu | ø248 mm |
| Średnica wylotu | ø248 mm |
| Waga | 2,90 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;