Skrzynka rozdzielcza SRO-1-200/4x150x50-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynki rozdzielcze DARCO SRO-1-OC są wykorzystywane do rozbudowy instalacji dystrybucji gorącego powietrza (DGP) lub wentylacji. Cztery otwory wylotowe o przekroju 150x50 mm ułatwiają rozdzielenie nawiewanego powietrza na cztery niezależne strumienie bez stosowania dodatkowego czwórnika.
Dzięki płaskiemu kształtowi skrzynki rozdzielcze zajmują mało miejsca, co z kolei ułatwia ich zabudowę w podłodze pod wylewką lub w suficie podwieszanym.
Skrzynki rozdzielcze DARCO SRO-OC są wykonane z blachy ocynkowanej odpornej na temperaturę do 250ºC.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek prostokątnych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | skrzynka rozdzielcza |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica dolotu | Ø 200 mm |
| Średnica wylotu | 150 x 50 mm |
| Liczba wylotów | 4 x 150x50 mm |
| Waga | 1,56 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;