Skrzynka rozdzielcza SRRS150-7x100-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka rozdzielcza DARCO SRRS150-7x100-OC może być zastosowana w systemach wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji oraz rozprowadzenia gorącego powietrza z kominka (DGP). Siedem otworów wylotowych o średnicy 100 mm ułatwia rozdzielenie nawiewanego powietrza na siedem niezależnych strumieni.
Skrzynki rozdzielcze DARCO SRRS-OC są wykonane z blachy ocynkowanej odpornej na korozję i temperaturę do 250ºC.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | skrzynka rozdzielcza |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica dolotu | ø150 mm |
| Średnica wylotu | ø100 mm |
| Liczba wylotów | 7 x ø100 mm |
| Waga | 2,4 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;