Skrzynka rozdzielcza SRS160-3x125-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrzynka rozdzielcza DARCO SRS160-3x125-OC może być zastosowana w systemach wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji oraz rozprowadzenia gorącego powietrza z kominka (DGP). Trzy otwory wylotowe o średnicy 125 mm ułatwiają rozdzielenie nawiewanego powietrza na trzy niezależne strumienie.
Skrzynki rozdzielcze DARCO SRS-OC są wykonane z blachy ocynkowanej odpornej na korozję i temperaturę do 250ºC.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | skrzynka rozdzielcza |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica dolotu | ø160 mm |
| Średnica wylotu | ø125 mm |
| Liczba wylotów | 3 x ø125 mm |
| Waga | 1,15 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;