Trójnik prostokątny TRP200x90/90-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trójnik prostokątny DARCO TRP-90-OC może być wykorzystywany do budowy systemu dystrybucji gorącego powietrza z kominka oraz systemów wentylacji. Rozdziela on strumień powietrza pod kątem 90º i zapewnia jego równomierny przepływ do wszystkich odnóg systemu.
Trójnik TRP-90-OC został wykonany z blachy ocynkowanej i jest odporny na temperaturę do 250ºC.
W ofercie dostępne są cztery wymiary o przekrojach: 150x50, 200x50, 200x90 i 250x50 mm.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek prostokątnych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | trójnik |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica / przekrój | 200 x 90 mm |
| Liczba wylotów | 3 x 200x90 mm |
| Kąt | 90º |
| Waga | 0,75 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;