Trójnik prostokątny YP150x50/90-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trójnik prostokątny DARCO YP-90-OC ma zastosowanie w systemach dystrybucji gorącego powietrza z kominka i wentylacji. Rozdziela on strumień powietrza pod kątem 90º i zapewnia jego równomierny przepływ do wszystkich odnóg systemu.
Trójnik typu “Y" został wykonany z blachy ocynkowanej i jest odporny na temperaturę do 250ºC.
W ofercie dostępne są trzy wymiary trójnika DARCO YP-90-OC o przekrojach: 150x50, 200x50 i 200x90 mm.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek prostokątnych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | trójnik |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica / przekrój | 150 x 50 mm |
| Liczba wylotów | 3 x 150x50 mm |
| Kąt | 90º |
| Waga | 0,5 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;