Trójnik redukcyjny YRS200-2x150/90-OC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trójnik redukcyjny DARCO YRS/90-OC dzieli kanał główny na dwa mniejsze pod pod kątem 90º. Redukcja średnicy kanału głównego powoduje lepszy przepływ powietrza dzięki jego sprężeniu.
Trójnik YRS/90-OC ma zastosowanie w systemach dystrybucji gorącego powietrza z kominka (DGP) oraz wentylacji.
Trójnik został wykonany z blachy ocynkowanej i jest odporny na temperaturę do 250ºC.
Uwaga!
Trójnika DARCO YRS/90-OC nie wolno stosować w przypadku kotłów opalanych ekogroszkiem, węglem, drewnem, gazem i olejem opałowym.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kształtek | system kształtek okrągłych |
| Sposób regulacji | automatyczny |
| Rodzaj elementu | trójnik |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Przeznaczenie | wentylacja, ogrzewanie powietrzne |
| Materiał | blacha ocynkowana |
| Kolor | srebrny |
| Max. temperatura pracy | 250ºC |
| Średnica dolotu | ø200 mm |
| Średnica wylotu | ø150 mm |
| Liczba wylotów | 2 x ø150 mm |
| Kąt | 90º |
| Waga | 0,50 kg |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Kraj produkcji | Polska |
| Producent | Darco |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;