Kominek elektryczny AFLAMO ELITE 107
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kominek elektryczny do zabudowy lub zawieszenia na ścianie AFLAMO ELITE 107
AFLAMO to polska marka oferująca modne i nowoczesne kominki elektryczne, które charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym stylem. Kominki elektryczne AFLAMO doskonale pasują zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz podkreślając ich piękno.
Nowa jakość płomienia
ELITE to nowa generacja technologii w kominkach elektrycznych AFLAMO.
Płomień AFLAMO PLUS to jeszcze bardziej realistyczny efekt.
10 kolorów płomienia i podświetlenia paleniska.
Bardziej realistyczne doznania
Wbudowany głośnik imitujący dźwięk płonącego drewna
Dzięki wbudowanemu głośnikowi możesz cieszyć się nie tylko pięknym widokiem płonącego ognia, ale także autentycznymi dźwiękami trzaskającego drewna.
Ta innowacyjna funkcjonalność sprawia, że atmosfera wokół kominka staje się jeszcze bardziej przytulna, idealna do relaksu po długim dniu.
Aplikacja mobilna dostępna na urządzeniach z Android i iOS
Wszystkie funkcje kominka dostępne z poziomu telefonu.
Kominek można również włączać i wyłączać komendami głosowymi przy pomocy asystenta Amazon Alexa.
Łatwy i szybki montaż, który wykonasz samodzielnie
Kominek elektryczny zamontujesz w trzech prostych krokach
- Zainstaluj wieszak zawarty w zestawie.
- Powieś kominek.
- Ciesz się swoim kominkiem.
Zamontuj jak chcesz!
Istnieją trzy sposoby montażu:
- kominek całkowicie wpuszczony w ścianę,
- kominek częściowo wpuszczony w ścianę,
- montaż kominka w ścianie.
Obejrzyj film
Zobacz wszystkie efekty płomienia w działającym kominku
Palenisko i płomień
Najbardziej realistyczny efekt płonącego ognia
Płomień
Wybierz najładniejszy
Płomień posiada:
- 10 kolorów,
- 3 poziomy prędkości.
Palenisko
Dopasuj palenisko do swojego stylu
2 rodzaje paleniska w zestawie: polana, kryształy.
10 kolorów podświetlenia paleniska.
Komfort i wygoda
Kominek to przede wszystkim relaks!
- Pilot sterowania umożliwia zmianę funkcji na odległość. Zapewnia wygodę korzystania bez potrzeby wstawania z kanapy.
- Funkcja grzania z wydmuchem pozwala błyskawicznie ogrzać pomieszczenie i utrzymać komfortową temperaturę.
- Timer / Wyłącznik czasowy automatycznie wyłączy kominek. Ustawiasz i zapominasz. Jeśli zaśniesz to nie musisz martwić się, że kominek będzie działał całą noc.
- Kominek elektryczny nie wymaga dodatkowej wentylacji. Nie trzeba wietrzyć pomieszczenia i jednocześnie wpuszczać zimnego czy wilgotnego powietrza. Nie musisz otwierać okna i denerwować się hałasem z zewnątrz.
Używaj cały rok!
Włącz lub wyłącz ogrzewanie
Płomień niezależny od funkcji grzania umożliwia korzystanie z kominka przez cały rok, nawet w upalne dni.
Ciesz się ogniem kiedy chcesz. Ogrzewanie możesz włączyć lub wyłączyć w dowolnej chwili.
Łatwy w użyciu
Oszczędzaj czas i nerwy!
Zapomnij o kupowaniu drewna, rąbaniu i magazynowaniu.
Koniec z dymem, kurzem, popiołem.
Koniec ze sprzątaniem wokół kominka i czyszczeniu samego kominka.
Usiądź wygodnie i włącz kominek!
Zdrowie i bezpieczeństwo
Aflamo dba o to, co najcenniejsze
- Szyba kominka nie nagrzewa się i jest bezpieczna dla dzieci oraz zwierząt.
- Czujnik bezpieczeństwa grzejnika wyłączy grzanie jeśli wylot ciepłego powietrza zostanie zasłonięty.
Włącz kominek - wyłącz SMOG
Kominki elektryczne są ekologiczne. Nie emitują do atmosfery dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych substancji. Kominki elektryczne są czyste. Nie zanieczyszczają wnętrz sadzą, czy popiołem.
Ekonomiczny
Bez obaw o wysokie rachunki
Technologia LED zapewnia bardzo niski koszt efektu płomienia, który wynosi około kilku groszy na godzinę pracy zależnie od modelu.
Wydajne ogrzewanie
Ogrzej swój dom
Grzejnik posiada 2 poziomy mocy do wyboru.
Termostat pozwala osiągnąć i utrzymać komfortową temperaturę w zakresie 18-30°C
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ kominka | do zabudowy i/lub zawieszenia na ścianie (2w1) |
| Technologia efektu płomienia | LED |
| Przybliżona szerokość całkowita (z obudową) | 110 cm |
| Przybliżona szerokość wizji ognia | 100 cm |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pilot zdalnego sterowania | tak |
| Funkcja grzania | tak |
| Szerokość | 106,7 cm |
| Wysokość | 45,7 cm |
| Głębokość | 13 cm |
| Waga | 16 kg |
| Kolor / wykończenie | czarny, szklany front |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Efekty dźwiękowe | tak |
| Aplikacja mobilna | tak |
| Wyłącznik czasowy (timer) | tak, od 0,5 do 8 godzin |
| Płomień niezależny od funkcji grzania | tak |
| Moc grzewcza | 750 / 1500 W |
| Regulacja temperatury | tak, od 18 do 30°C |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | tak |
| Termostat | tak |
| Dodatkowe informacje | 10 kolorów płomienia, 4 poziomy jasności płomienia, 10 kolorów podświetlenia paleniska, 2 rodzaje paleniska w zestawie: polana, kryształy |
| Gwarancja | 2 lata |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Napięcie | 220-240 V |
Kopiowanie i powielanie treści dla celów komercyjnych bezwzględnie zabronione!
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Producenci
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie;